Kontakt - Dialog 2005





Przejdź do treści
KONTAKT
NZZPBiU "Dialog 2005"
ul. Jagiełły 12
32-600 Oświęcim
tel. 506 352 414
tel. 667 895 708
tel. 693 716 281
fax 33 8422246
organizacjadialog2005@wp.pl
organizacjadialog2005@interia.pl
PRZEWODNICZĄCA ZWIĄZKU
ALICJA JĘDRYCH
 506 352 414
 organizacjadialog2005@wp.pl
ALIOR BANK SA i BANK BPH SA
ZBIGNIEW KORCZYK
 667 895 708
 Zbigniew.Korczyk@alior.pl
WOJCIECH PŁUSA
 693 716 281
 organizacjadialog2005@wp.pl
MAREK PODLACH
 605 785 675
 Marek.Podlach@alior.pl
BANK PEKAO SA
MAREK ŁABUZEK
 661 382 079
 Marek.Labuzek@pekao.com.pl
BEATA PUSTÓWKA
 601 378 766
 Beata.Pustowka@pekao.com.pl
MAŁGORZATA DOBROWOLSKA
 692 035 333
 Malgorzata.Dobrowolska@pekao.com.pl
HANNA RUTKOWSKA
 603 096 136
 Hanna.Rutkowska@pekao.com.pl
BANK BGŻ BNP PARIBAS SA
AGNIESZKA LEWANDOWSKA
 602 485 566
 Agnieszka.Lewandowska@bgzbnpparibas.pl
NAPISZ DO NAS












Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005"
Organizacja Międzyzakładowa Pracowników Banków Nr 001
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
tel. 506 352 414; 667 895 708; 693 716 281
fax 33 8422246
e-mail: organizacjadialog2005@wp.pl; organizacjadialog2005@interia.pl
Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005"
Organizacja Międzyzakładowa Pracowników Banków Nr 001
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
tel. 506 352 414; 667 895 708; 693 716 281
fax 33 8422246
e-mail: organizacjadialog2005@wp.pl; organizacjadialog2005@interia.pl
Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005"
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
Wróć do spisu treści