Kontakt - Dialog 2005





Przejdź do treści
KONTAKT
NZZPBiU "Dialog 2005"
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
506 352 414
693 716 281
organizacjadialog2005@wp.pl
organizacjadialog2005@interia.pl
PRZEWODNICZĄCA ZWIĄZKU
ALICJA JĘDRYCH
 506 352 414
 organizacjadialog2005@wp.pl
ALIOR BANK SA i BANK BPH SA
WOJCIECH PŁUSA
 693 716 281
 Wojciech.Plusa@alior.pl
   urlop 9-20 lipca 2018 r.   
MAREK PODLACH
 605 785 675
 Marek.Podlach@alior.pl
BANK PEKAO SA
MAREK ŁABUZEK
 661 382 079
 Marek.Labuzek@pekao.com.pl
BEATA PUSTÓWKA
 601 378 766
 Beata.Pustowka@pekao.com.pl
MAŁGORZATA DOBROWOLSKA
 692 035 333
 Malgorzata.Dobrowolska@pekao.com.pl
HANNA RUTKOWSKA
 603 096 136
 Hanna.Rutkowska@pekao.com.pl
BANK BGŻ BNP PARIBAS SA
AGNIESZKA LEWANDOWSKA
 602 485 566
 Agnieszka.Lewandowska@bgzbnpparibas.pl
NAPISZ DO NAS










Wypełniając i wysyłając niniejszy formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Dialog 2005" danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu obsługi mojego zapytania. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005"
Organizacja Międzyzakładowa Pracowników Banków Nr 001
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
tel. 506 352 414; 693 716 281
fax 33 8422246
e-mail: organizacjadialog2005@wp.pl; organizacjadialog2005@interia.pl
Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005"
Organizacja Międzyzakładowa Pracowników Banków Nr 001
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
tel. 506 352 414; 693 716 281
fax 33 8422246
e-mail: organizacjadialog2005@wp.pl; organizacjadialog2005@interia.pl
Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005"
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
Wróć do spisu treści