Podwyżki wynagrodzeń w Banku BPH - Dialog 2005

Przejdź do treści
Podwyżki wynagrodzeń w Banku BPH
28.06.2016
Dwa związki zawodowe: NSZZ "Solidarność" i NZZPBiU "Dialog 2005" weszły w spór zbiorowy z Bankiem BPH S.A. o podwyżki wynagrodzeń dla Państwa. Po etapie negocjacji wewnątrz Banku sprawa trafiła do Ministerstwa Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej. Dalej rokowania będą się toczyły z udziałem mediatora wyznaczonego przez Ministerstwo.
Nie walczymy o interesy związku, ale o korzyści finansowe dla Państwa. Niestety wraz z postępującym procesem zamykania oddziałów oraz przekazywania pracowników do franczyz zmniejsza się ilość beneficjentów ewentualnych podwyżek, o które zabiegamy, a zabiegamy o 300 zł netto podwyżki do każdej pensji.
Prosimy o zapisywanie się do związku zawodowego - pokażcie Państwo, że na postulowanych przez nas podwyżkach Państwu zależy.
To jest najlepszy moment, aby przystąpieniem do związku zawodowego zamanifestować poparcie dla naszych negocjacji podwyżkowych.
Deklarację członkowską po wypełnieniu i podpisaniu prosimy odesłać na adres wskazany w jej stopce.
Osoby, które nie znają jeszcze naszego związku mogą się zapoznać z naszą działalnością w BPH na stronie www.dialog2005.org – znajdą tam Państwo m.in. sprawozdanie z naszej działalności w Banku w ubiegłym roku.
Wróć do spisu treści