Strefa Członkowska dla pracowników Deutsche Banku - Dialog 2005

Przejdź do treści
"Strefa Członkowska" dla pracowników Deutsche Banku
22.12.2017
Po nowym roku zostanie uruchomiona "Strefa Członkowska" pracowników Deutsche Bank Polska. Już dziś zapraszamy naszych członków zatrudnionych w tym banku do rejestracji.
W "Strefie Członkowskiej" będziemy publikować informacje przeznaczone tylko dla Członków "Dialog 2005", które nie mogą być z różnych względów zamieszczone w ogólnodostępnej części serwisu internetowego Związku.
Mamy plan działania, który będziemy realizować w Deutsche Banku. Podamy go do wiadomości naszych Członków właśnie w "Strefie Członkowskiej".
Rejestracji można dokonać na TEJ stronie. Każda osoba otrzyma od nas swój login i hasło do "Strefy Członkowskiej" w ciągu maksymalnie 48 godzin od rejestracji, a po nowym roku będzie się można logować do Strefy Członkowskiej pracowników Deutsche Banku:
  • W zakładce "Strefa Członkowska" – wybierając kafelek z logo DB (w wersji desktopowej i mobilnej strony)
  • Korzystając z pola logowania umieszczonego w nagłówku strony – po podaniu danych logowania użytkownik zostanie przeniesiony na właściwą stronę (tylko w wersji desktopowej strony)

Jeszcze raz zachęcamy Państwa do rejestracji oraz prosimy o ewentualne sugestie jakich informacji oczekują Państwo w "Strefie Członkowskiej".
Wróć do spisu treści