Informacje związkowe w Twoim telefonie - Dialog 2005

Przejdź do treści
Informacje związkowe w Twoim telefonie
02.11.2018
Jeżeli chcesz być na bieżąco z aktualnościami publikowanymi w serwisie informacyjnym NZZPBiU "Dialog 2005" zainstaluj na swoim telefonie aplikację mobilną FeedReady dostępną na telefony z systemem operacyjnym Android oraz iOS.
FeedReady
W celu automatycznej instalacji i konfiguracji aplikacji otwórz niniejszą stronę na swoim urządzeniu mobilnym oraz skorzystaj z poniższych przycisków.
Klikając powyższy przycisk zostaniesz przeniesiony do sklepu Google Play lub AppStore. Potwierdź chęć instalacji aplikacji FeedReady. Następnie wróć do niniejszej strony i kliknij przycisk "Skonfiguruj aplikację.
Po kliknięciu powyższego przycisku nastąpi otwarcie i konfiguracja aplikacji FeedReady do odbierania na telefonie informacji publikowanych na naszej stronie internetowej. Aplikacja jest gotowa do użycia.
Od tej chwili będziesz otrzymywać powiadomienia o publikacji nowych informacji w zakładce "Aktualności" oraz w "Strefie Członkowskiej". Informacje ogólnodostępne możesz czytać bezpośrednio w aplikacji. Informacje publikowane w "Strefie Członkowskiej" będą pojawiać się aplikacji w formie tzw. zajawek. Pełen tekst możesz przeczytać po kliknięciu linku i zalogowaniu się na stronie internetowej.
FeedReady
Wróć do spisu treści