Zmiany w funkcjonowaniu Strefy Członkowskiej - Dialog 2005

Przejdź do treści
Zmiany w funkcjonowaniu Strefy Członkowskiej
06.12.2018
W wyniku fuzji Deutsche Bank Polska S.A. oraz Santander Bank Polska S.A. część pracowników zostało w trybie art. 231 Kodeksu pracy przejętych przez nowego pracodawcę. Tym samym Związek Zawodowy "Dialog 2005" objął swoją działalnością Santander Bank Polska S.A.
W związku z powyższym dla naszych Członków pracujących w Santander Bank Polska S.A. została utworzona dedykowana "Strefa Członkowska". Członkowie Związku wcześniej pracujący w Deutsche Bank Polska, a przejęci przez Santander Bank Polska, po podaniu swoich danych do logowania są automatycznie przenoszeni do nowej "Strefy".
Ta część naszego serwisu internetowego dopiero się buduje. Chcemy, aby w "Strefie Członkowskiej" znalazły się interesujące Państwa informacje, materiały i funkcjonalności.
Chcemy poznać Państwa oczekiwania w tym zakresie, dlatego prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety zamieszczonej w nowej "Strefie". Jeżeli mają Państwo dodatkowe sugestie wykraczające poza zakres ankiety prosimy o przesłanie wiadomości mailowej na adres: organizacjadialog2005@wp.pl
Powyższe zmiany nie wymagają podejmowania żadnych dodatkowych czynności przez dotychczasowych użytkowników "Strefy Członkowskiej".
Wróć do spisu treści