Darmowe szkolenie dla osób zwolnionych oraz zagrożonych zwolnieniem

Nowe kwalifikacje

Sytuacja na rynku pracy w sektorze bankowym nie należy do najkorzystniejszych. Pracownicy obawiają się zwolnień, a wielu już utraciło swoje miejsce zatrudnienia. Dobrą perspektywą jest to, że wcale nie musimy ze strachem czekać na wypowiedzenie. Możemy zdecydować się na szkolenie, które otworzy nam drzwi na nowe możliwości. Zmiana pracy? A może walka o swoje w placówce bankowej poprzez podnoszenie kompetencji? Wybór należy do Ciebie!

Jako firma szkoleniowo-consultingowa pozyskaliśmy 881.793,40 PLN z Funduszy Europejskich, aby wpłynąć na wzrost atrakcyjności na rynku pracy i/lub przekwalifikować min. 90% z 48 pracowników przedsiębiorstw sektora MŚP, przechodzących procesy restrukturyzacyjne, odczuwających negatywne skutki zmiany gospodarczej, znajdujących się w sytuacji kryzysowej.

Poprawiamy jakość życia osób poprzez najefektywniejsze, DARMOWE szkolenia. Zapewniamy egzaminy i mające ogromne znaczenie certyfikaty. Organizowane przez Wektor Consulting zajęcia prowadzone są wyłącznie przez najlepszych szkoleniowców/instruktorów/trenerów, aby zapewnić najwyższą jakość i skuteczność szkoleń.

Projekt ZAINWESTUJ W SIEBIE kierujemy do osób zamieszkujących Subregion Centralnego Województwa Śląskiego, a dokładniej dotyczy powiatów i miast: będziński, gliwicki, lubliniecki, mikołowski, pszczyński, tarnogórski, bieruńsko-lędziński, zawierciański, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.

Zostałeś zwolniony? Jeśli jesteś osobą zwolnioną z przyczyn dotyczących zakładu pracy, w okresie nie dłuższym niż 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do projektu również kwalifikujesz się do wsparcia w naszym projekcie.

Tym razem, to nie my decydujemy o rodzaju szkolenia.

Pragniemy spełnić Wasze oczekiwania, ponieważ jesteśmy świadomi, że nikt tak dobrze nie wybierze tematyki i zakresu szkolenia, jak członkowie Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników Bankowych i Usług. Jesteśmy otwarci na Wasze propozycje.

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz do nas:
tel. 574 433 044
e.iwasieczko@wektor.org.pl