Benefity dla Członków „Dialog 2005”

To oferta dla Ciebie, dla Członka Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników Bankowości i Usług „Dialog 2005”

Na Mikołajki wcisnęliśmy „enter” i na początek przedstawiamy dwie propozycje:

  1. Karta rabatowa Lotos. Rabaty na paliwo, usługi i zakupy na stacjach benzynowych.
  2. Inwestuj w siebie. Nawiązaliśmy współpracę ze Spółką Wektor Consulting, która udziela różnego rodzaju wsparcia osobom z branży finansowej, które straciły pracę z przyczyn niedotyczących pracownika. Oferta dotyczy powiatów i miast: będziński, gliwicki, lubliniecki, mikołowski, pszczyński, tarnogórski, bieruńsko-lędziński, zawierciański, Bytom, Chorzów, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Jaworzno, Katowice, Mysłowice, Piekary Śląskie, Ruda Śląska, Siemianowice Śląskie, Sosnowiec, Świętochłowice, Tychy, Zabrze.

Trzeba sobie zdawać sprawę z tego, że ilość miejsc pracy w bankach kurczy się z roku na rok. Taka tendencja będzie utrzymana w Polsce i Europie ze względu na rozwój technologii i możliwości obsługi zdalnej. Bankowość tradycyjna powoli, powoli, ale jednak dobiega końca. Wszyscy musimy być przygotowania na zmiany i jednym z elementów zabezpieczających przed problemami związanymi z poszukiwaniem nowej pracy będzie nasze realne wsparcie dla osób zwalnianych z powodu likwidacji miejsc pracy. Poszukujemy też nowych dostawców z innych terenów Polski.

Informację zwrotną oraz zgłoszenia do przystąpienia do projektów (karta Lotos oraz projekt „Inwestuj w siebie”) prosimy kierować na skrzynkę: benefit@dialog2005.org

Co jeszcze będzie w naszej ofercie dla Was:

  1. Pracujemy nad grupowym ubezpieczeniem zdrowotnym, z którego będzie mógł korzystać każdy Członek naszego Związku dodatkowo do ubezpieczenia oferowanego przez pracodawców lub może to być ubezpieczenie tzw. pierwszego wyboru. Sami zdecydujecie. Konkrety podamy w niedługim czasie.
  2. Pracujemy nad przygotowaniem dla naszych Członków oferty grupowego ubezpieczenia na życie. Jesteśmy przekonani, że oferta będzie ciekawa.

Szczegóły benefitów dla Członków „Dialog 2005”