Dołącz do nas - Dialog 2005

Przejdź do treści
DOŁĄCZ DO NAS

Praca w banku to zapewne dla jednych prestiż, dla innych możliwość rozwoju i zdobywania doświadczeń, dla jeszcze innych po prostu dobre źródło dochodu.
Oprócz tych zalet, Pracownik wchodzi w bardzo nierówny "układ sił" Pracownik – Pracodawca, w którym Pracodawcę reprezentują silne służby kadrowe, HR, radcy prawni, przełożeni wielu szczebli, dlatego też Pracownik potrzebuje profesjonalnego wsparcia.
Niemal codziennie Pracownicy stykają się z trudnymi kwestiami organizacji pracy, zmianami obowiązków, różnego rodzaju "porozumień stron". Pracodawca przedkłada różne dokumenty do Przyjęcia i podpisania, żądając podpisania ich niemal od ręki. Takie działania inicjowane są przez Pracodawcę najczęściej w jego interesie, przygotowane przez sztaby fachowców, wobec których pojedynczy Pracownik najczęściej jest bezradny. Nasze doświadczenie pokazuje, że zaskoczone takimi działaniami osoby, często pod presją przełożonych, podejmują decyzje przynoszące im w przyszłości negatywne konsekwencje.
Często się zdarza, że Pracownicy szukają pomocy post factum i narzekają: "miałem nadzieję, że mnie to nie spotka, nie miałem się kogo poradzić, źle zrozumiałem, Pracodawca dba przede wszystkim o swoje interesy." Być może znają Państwo "te klimaty" także z poprzednich swoich miejsc pracy, więc rozumieją, jak ważne jest oparcie w solidnej organizacji związkowej. Nie każdy jest specjalistą z zakresu prawa pracy i nie każdy musi nim być. Ważne, aby przed podjęciem ważnych dla siebie decyzji móc skonsultować treść dokumentów z osobami, które dobrze znają prawo zarówno to zewnętrzne jak i wewnętrzne.
Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005" pomaga swoim Członkom w sposób profesjonalny, dlatego w dużym stopniu niwelujemy nierównowagę sił pomiędzy Pracownikiem a Pracodawcą. Możemy też i Was wspierać radą, oferujemy możliwość konsultacji i wsparcia w trudnych zagadnieniach, do sądu pracy włącznie. Nasze interwencje w obronie praw, interesów i poszanowania godności osobistej pracowników często przynoszą pozytywny skutek.
Polskich pracowników bankowości reprezentujemy w Federacji Europejskich Związków Zawodowych Branży Bankowości i Usług Finansowych. Niemal codziennie zwracają się do nas o pomoc bankowcy z kilku polskich banków i nikogo nie zostawiliśmy bez wsparcia.
Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi, do uczestnictwa w "Dialog 2005". Pracują Państwo w wielkich międzynarodowych korporacjach i będą doświadczać wielu lokalnych problemów. Dobrym światowym standardem jest powszechna przynależność Pracowników do Związków Zawodowych. Jest ona panaceum na wiele codziennych niemiłych niespodzianek w pracy.
Zapraszamy do członkostwa w naszym Związku Zawodowym.
Pozdrawiamy i życzymy udanej kariery w bankowości,
Zarząd "Dialog 2005"
 1. 1

  Wydrukuj dokumenty na oddzielnych kartkach.
  Wypełnij i podpisz deklarację członkowską, oświadczenie o reprezentacji, zgodę na przetwarzanie danych osobowych oraz upoważnienie do przekazywania składki członkowskiej.

 2. 2

  Zeskanuj dokumenty lub zrób zdjęcie i prześlij na adres email: organizacjadialog2005@wp.pl
  Oryginały wyślij pocztą tradycyjną na adres:
  "Dialog 2005"
  ul. Jagiełły 12
  32-600 Oświęcim

 3. 3

  Gratulacje! Jesteś Członkiem NZZPBiU "Dialog 2005".
  Dziękujemy za zaufanie.
  Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

PŁATNOŚĆ SKŁADEK CZŁONKOWSKICH
Numer rachunku bankowego:
95 8136 0000 0030 9318 2000 0010
Odbiorca płatności:
NZZPBiU Dialog 2005
ul. Jagiełły 17, 32-600 Oświęcim
NZZPBiU "Dialog 2005"
ul. Jagiełły 12
32-600 Oświęcim
2018 © + ® NZZPBiU "Dialog 2005"
2018 © + ® NZZPBiU "Dialog 2005"
SZUKAJ
LOGOWANIE
APLIKACJA
Wróć do spisu treści