Zasady forum - Dialog 2005

Przejdź do treści
FUZYJNE PRZYPADKI
ZASADY FORUM
  1. Forum "Fuzyjne przypadki" jest częścią serwisu internetowego NZZPBiU "Dialog 2005" oraz jest moderowane przez przedstawiciela Związku (Moderator).
  2. Forum służy publikowaniu przez pracowników Alior Banku komentarzy oraz opisów sytuacji związanych z fuzją Alior Banku z Bankiem BPH.
  3. Osoba umieszczająca komentarz wyraża zgodę na rejestrowanie przez właściciela serwisu informacyjnego www.dialog2005.org adresu IP komputera, z którego dodawany jest komentarz.
  4. Umieszczając wpis należy podać w formularzu tworzenia komentarza swojego imienia (widocznego dla osób odwiedzających stronę), a także swojego adresu mailowego (niewidocznego dla innych osób).
  5. Moderator ma prawo do usunięcia wpisów: zawierających wulgaryzmy i inwektywy; obscenicznych i obraźliwych; propagujących używanie alkoholu, środków odurzających, narkotyków; propagujących przemoc; wzywających do nienawiści rasowej, etnicznej, wyznaniowej; obrażających inne osoby i dotyczących ich życia prywatnego; zawierających treści pornograficzne; łamiących prawa autorskie; spamowych - niedotyczących fuzji banków; zawierających reklamy, ogłoszenia, linki do innych stron www; pisanych przez jednego użytkownika pod różnymi nickami; stanowiących agitację polityczną w jakiejkolwiek formie; odnoszących się do nieaktualnych treści; godzących w dobre imię NZZPBiU "Dialog 2005" oraz jego Członków; zawierających uwagi dotyczące Moderatora; podszywające się pod Moderatora.
  6. Osoba, której komentarz został usunięty przez Moderatora jest informowana o tym fakcie mailowo na adres podany przy pisaniu komentarza wraz ze wskazaniem przyczyny usunięcia wpisu.
  7. Dodanie komentarza jest równoznaczne z zapoznaniem się i akceptacją zasad funkcjonowania forum "Fuzyjne przypadki".
Prosimy Was o pisanie o prawdziwych zdarzeniach, które przeżyliście, problemach, nieprawidłowościach i swoich spostrzeżeniach związanych z fuzją banków. Prosimy o niepodawanie konkretnych nazwisk, tak aby nie narazić się na odpowiedzialność karną na podstawie art. 212 Kodeksu karnego (zniesławienie).
Arrow down
Wróć do spisu treści