Fuzyjne przypadki - Forum pracowników Alior Banku - Dialog 2005

Przejdź do treści
FUZYJNE PRZYPADKI

3 komentarze
Paweł
2017-05-25 14:33:28
Czy pracownikom na wypowiedzeniach przysługiwać bedzie możliwość korzystania z funduszu zfss? Np z doplat do wypoczynku? Czy pracodawca nie gra teraz na zwloke przedłużając negocjacje? Wiadomo kiedy zawiazane bedzie porozumienie w ej kwestii?
Patrycja
2017-05-19 01:33:04
Witam, obecnie jestem na urlopie wychowawczym. Poczatkowo mialam byc na urlopie do marca i wrocic do pracy. Niestety jak zglosilam mojemu szefowi iz chce wrocic, bardzo delikatnie zasugerowal mi zeby przedluzula urlop gdyz obecnie ma komplet a poniewaz sa zwolnienia grupowe moze okazac sie ze nie mam po co wracac.
Moderator
2017-05-12 21:06:25
Szanowni Państwo, Pracownicy Alior Banku,
Fuzja to czas niełatwy, szczególnie dla pracowników banku, na co dzień doświadczających skutków zmian. Udostępniamy dla Was forum, na którym możecie pisać o swoich fuzyjnych przypadkach.
Prosimy Was o pisanie o prawdziwych zdarzeniach, które przeżyliście, problemach, nieprawidłowościach i swoich spostrzeżeniach związanych z fuzją banków. Prosimy o niepodawanie konkretnych nazwisk, tak aby nie narazić się na odpowiedzialność karną na podstawie art. 212 Kodeksu karnego (zniesławienie).
Zapraszamy do wymiany opinii.
Wróć do spisu treści