Kontakt - Dialog 2005





Przejdź do treści
KONTAKT
NZZPBiU "Dialog 2005"
ul. Jagiełły 12, 32-600 Oświęcim
506 352 414
693 716 281
organizacjadialog2005@wp.pl
organizacjadialog2005@interia.pl
OSOBY DO KONTAKTU
Przewodnicząca Związku
Alicja Jędrych
  506 352 414
  organizacjadialog2005@wp.pl
Alior Bank S.A.
Wojciech Płusa
  693 716 281
  Wojciech.Plusa@alior.pl
Marek Podlach
  605 785 675
  Marek.Podlach@alior.pl
BNP Paribas Bank Polska S.A.
Anna Oprocha-Piech
  600 442 720
  Anna.Oprocha-Piech@bgzbnpparibas.pl
Bank Pekao S.A.
Beata Pustówka
  601 378 766
  Beata.Pustowka@pekao.com.pl
Marek Łabuzek
  661 382 079
  Marek.Labuzek@pekao.com.pl
Deutsche Bank Polska S.A.
Iwona Bajwoluk
  510 003 609
  Iwona.Bajwoluk@db.com
Santander Bank Polska S.A.
Katarzyna Król
  795 551 162
  katarzyna.b.krol@santander.pl
BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.
Marcin Żmudzki
  690 228 892
  zmudzki@suwak.org
NAPISZ DO NAS








Wypełniając i wysyłając niniejszy formularz kontaktowy wyrażam zgodę na przetwarzanie przez "Dialog 2005" danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu obsługi mojego zapytania.
Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych.
Wróć do spisu treści