Logowanie do Strefy Członkowskiej - Dialog 2005

Przejdź do treści
STREFA CZŁONKOWSKA
LOGOWANIE
Alior Bank
Alior Bank
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami Alior Bank S.A.
Pekao
Bank Pekao
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami Banku Pekao S.A.
Santander Bank Polska
Santander Bank
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami Santander Bank Polska S.A.
BNP Paribas
BGŻ BNP Paribas
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami BGŻ BNP Paribas S.A.
Deutsche Bank Polska
Deutsche Bank
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami Deutsche Bank Polska S.A.
Bank BPH
Bank BPH
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami Banku BPH S.A.
BNP Paribas
BNP Paribas Lease Group
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.
Santander Consumer Bank
Santander Consumer Bank
Serwis informacyjny tylko dla Członków “Dialog 2005” będących pracownikami Santander Consumer Bank S.A.
REJESTRACJA
Rejestracja w Strefie Członkowskiej
Rejestracja
Jeżeli jesteś Członkiem “Dialog 2005” możesz się zarejestrować by mieć dostęp do dodatkowych informacji.
  UWAGA!     Konta rejestrowane przez osoby nie będące Członkami Związku nie będą aktywowane.     Przed dokonaniem rejestracji na naszej stronie internetowej konieczne jest wcześniejsze przesłanie do nas deklaracji członkowskiej.  

W celu założenia konta w "Strefie Członkowskiej" wypełnij dolną sekcję ekranu "Rejestruj nowe konto". Po wprowadzeniu swoich danych kliknij przycisk "Zarejestruj się". O poprawnym przebiegu procesu rejestracji nowego konta jest komunikat: "Rejestracja zakończona powodzeniem".


Potwierdzeniem poprawnej rejestracji w "Strefie Członkowskiej" jest komunikat: "Rejestracja zakończona powodzeniem". Po weryfikacji Twojej rejestracji przez Administratora otrzymasz wiadomość email z informacją o aktywacji konta. Dopiero od tej chwili możesz się logować w "Strefie Członkowskiej".


Jeżeli Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane przez Administratora, przy próbie logowania otrzymasz komunikat: "Twoje konto nie zostało jeszcze aktywowane". Poczekaj na wiadomość mailową z informacją o aktywacji konta. Odbywa się to najpóźniej następnego dnia roboczego.


Jeśli nie pamiętasz swojego hasła, skorzystaj z linku "Nie pamiętam hasła". Wpisz swój adres mailowy. Otrzymasz od nas wiadomość mailową ze swoim hasłem. Potwierdzeniem poprawności operacji jest komunikat: "Twoje konto zostało rozpoznane poprawnie. Dane dostępowe zostaną wysłane".

REGULAMIN
Wstęp
 1. "Strefa Członkowska" jest częścią serwisu internetowego Niezależnego Związku Zawodowego Pracowników Bankowości i Usług "Dialog 2005" z siedzibą w Oświęcimiu. "Strefa" zawiera materiały dostępne tylko dla Członków Związku.
 2. Dostępem do "Strefy Członkowskiej" zarządza Administrator serwisu internetowego NZZPBiU "Dialog 2005".
Rejestracja, aktywacja i blokada dostępu
 1. Dostęp do "Strefy Członkowskiej" może być przyznany tylko Członkowi Związku.
 2. W celu uzyskania dostępu do "Strefy Członkowskiej" należy się zarejestrować, zgodnie z instrukcją zamieszczoną powyżej.
 3. Administrator zastrzega sobie prawo telefonicznej weryfikacji przesłanego formularza rejestracyjnego.
 4. Potwierdzeniem aktywacji konta w "Strefie Członkowskiej" jest wiadomość mailowa wysłana przez Administratora najpóźniej następnego dnia roboczego po rejestracji konta.
 5. O czasowym ograniczeniu w aktywacji nowych kont Administrator informuje na niniejszej stronie.
 6. W celu przypomnienia hasła do logowania do "Strefy Członkowskiej" należy skorzystać z linku "Nie pamiętam hasła" i podać swój adres mailowy, na który zostanie przesłana wiadomość z danymi dostępowymi.
 7. Członek Związku, który rejestruje swoje konto w "Strefie Członkowskiej" oświadcza, że akceptuje niniejszy Regulamin "Strefy Członkowskiej" oraz i zobowiązuje się do nieudostępniania swoich danych logowania oraz informacji zamieszczonych w "Strefie Członkowskiej" osobom trzecim (nieuprawnionym).
 8. Blokada konta w "Strefie Członkowskiej" następuje na wniosek Członka Związku, w przypadku rezygnacji z członkowstwa w NZZPBiU "Dialog 2005" lub w przypadku stwierdzenia przez Administratora naruszenia Regulaminu "Strefy Członkowskiej". O blokadzie konta Członek Związku jest informowany wiadomością mailową, z podaniem powodu blokady.
Zasady poufności
 1. Wszystkie informacje zamieszczone w "Strefie Członkowskiej" są poufne i stanowią własność  NZZPBiU "Dialog 2005".
 2. Informacje zamieszczone w "Strefie Członkowskiej" nie mogą być ujawnianie czy przekazywane jakimkolwiek osobom trzecim (nieuprawnionym), nie mogą być także zapisywane w jakichkolwiek bazach danych czy systemach lub utrwalane w inny sposób (np. "print screen") bez uprzedniej zgody NZZPBiU "Dialog 2005". Rozpowszechnianie, kopiowanie, rozprowadzanie lub inne działanie o podobnym charakterze jest zabronione i może być nielegalne, a także stanowi naruszenie Regulaminu "Strefy Członkowskiej".
 3. W przypadku stwierdzenia udostępnienia przez Członka Związku informacji zamieszczonych w "Strefie Członkowskiej" osobom trzecim, Administrator zastrzega sobie możliwość blokady konta w "Strefie Członkowskiej", o czym Członek Związku jest informowany w wiadomości mailowej.
Wróć do spisu treści