List Przewodniczącej „Dialog 2005” w związku z wyborami do Władz Związku

Szanowne Koleżanki i Koledzy

Zwracam się z uprzejmą prośbą – bierzcie udział w głosowaniu. W dniach 11-13 września wybieramy Delegatów naszego Związku. Osoby, które postanowiły kandydować, wszystkie zasługują na Waszą uwagę, dlatego przeczytajcie prezentacje, które zostały napisane dla Was, dla Waszego wyboru.

Organizacja związkowa „Dialog 2005” bardzo się stara utrzymywać normy demokratyczne – każdy Członek naszego Związku mógł kandydować na Delegata, każdy wybrany przez Was Delegat ma prawo kandydować do Zarządu, na Przewodniczącego Związku.

Dołącz do demokracji i głosuj !!! Wybieraj !!!

Nasza organizacja ma spory dorobek, dlatego chciałabym bardzo kontynuacji, czas też na działania na rzecz branży bankowej. Wiemy, że nie jest tak samo wszędzie, musimy implementować dobre rozwiązania a złe zmieniać. Nade wszystko musimy przywrócić szacunek do pracy bankowca, szacunek do klientów, albowiem zbyt dużo nieprawidłowości wyrządziły banki swoim klientom, a teraz uginają się pod ciężarem rezerw, co w konsekwencji odbija się na pracownikach, którzy wykonują swoją pracę pod nadzorem przełożonych i zgodnie z procedurami bankowymi. Szacunek do pracownika to m.in. podmiotowość, a nie tylko numer kadrowy wpływający na koszty stałe banku.

Wśród Kandydatów na Delegatów Związku jest duża grupa nowych ludzi, a Ci też są potrzebni we władzach związkowych, albowiem wnoszą nowe spojrzenie na sprawy, którymi się zajmujemy. Dlatego też proszę – czytajcie prezentacje, wybierajcie najlepszych z najlepszych.

Alicja Jędrych
Przewodnicząca „Dialog 2005”