Rejestracja w Strefie Członkowskiej

Konto do weryfikacji

Jak działa Strefa Członkowska?

Przy niektórych artykułach zamiast zajawki widnieje informacja:

Treść dostępna jest wyłącznie dla Członków Związku zalogowanych w „Strefie Członkowskiej”, których konto posiada uprawnienia do przeglądania tej zawartości. Prosimy o zalogowanie się lub rejestrację jeżeli nie posiadasz jeszcze konta w „Strefie Członkowskiej”.

Oznacza to, że dostęp do tej zawartości posiadają tylko zalogowani na stronie Członkowie Związku.

Jednocześnie po zalogowaniu możesz widzieć przy niektórych artykułach zamiast zajawki poniższy komunikat:

Przepraszamy. Twoje konto w „Strefie Członkowskiej” nie posiada uprawnień do przeglądania niniejszej zawartości. Treść opublikowanego materiału jest przeznaczona tylko i wyłącznie dla Członków Związku będących pracownikami banku, którego dotyczy opublikowany materiał.

Tak oznaczone artykuły są dostępne dla kont z odpowiednim poziomem dostępu. Innymi słowy, z uwagi na ich zawartość są dostępne tylko dla Członków będących pracownikami banku, którego dotyczą.

Jak się zarejestrować?

Rejestracja konta w „Strefie Członkowskiej” dostępna jest tylko dla Członków „Dialog 2005”.

W celu założenia konta w „Strefie Członkowskiej” należy prawidłowo wypełnić umieszczony powyżej formularz:

  • Użytkownik – dowolny ciąg znaków, bez spacji;
  • Email – adres mailowy osoby rejestrującej się; ważne aby był to czynny adres, ponieważ na ten adres użytkownik będzie otrzymywał powiadomienia o rejestracji, aktywacji konta oraz zmianach dokonywanych na koncie;
  • Hasło – musi się składać z przynajmniej 7 znaków;
  • Imię i nazwisko – po tych danych zostanie przeprowadzona weryfikacja, czy osoba rejestrująca konto jest Członkiem Związku.

O prawidłowości wypełnienia poszczególnych pól informuje komunikat na zielonym tle pojawiający się przy przejściu do kolejnego pola formularza.

Po zatwierdzeniu danych przyciskiem „Rejestruj” pojawi się komunikat:

Rejestracja przebiegła prawidłowo. Po zweryfikowaniu Twoich uprawnień członkowskich otrzymasz od nas maila z potwierdzeniem aktywacji konta.

Jednocześnie na podany adres email otrzymasz wiadomość potwierdzającą prawidłowy przebieg rejestracji konta, zatytułowaną „Rejestracja w Strefie Członkowskiej”.

Aktywacja konta

Po zweryfikowaniu czy jesteś Członkiem Związku, otrzymasz na podany w trakcie rejestracji email informację o aktywacji konta, zatytułowaną „Aktywacja konta w Strefie Członkowskiej”. Logowanie będzie możliwe dopiero od tego momentu.

Konta rejestrowane przez osoby niebędące Członkami Związku będą usuwane.

Nie pamiętam hasła

Jeżeli nie pamiętasz swojego hasła, możesz je zresetować, wybierając z menu strony kolejno: Logowanie -> Reset hasła.

Następnie należy wpisać swój adres email i wcisnąć przycisk „Reset hasła”.

Otrzymasz wiadomość z nowym wygenerowanym losowo hasłem do logowania, za pomocą którego możesz się zalogować.

Po zalogowaniu możesz zmienić hasło na własne wybierając z menu strony kolejno: Logowanie -> Twój profil. Następnie na formularzu wpisz dwukrotnie nowe hasło i zatwierdź zmiany przyciskiem „Aktualizacja”. O dokonanej zmianie zostaniesz powiadomiony wiadomością mailową.

W sekcji „Twój profil” możesz również zmienić adres email, którego używasz do logowania. Możliwość zmiany nazwy użytkownika i poziomu dostępu jest zablokowana.