Kontakt

Dane kontaktowe


Niezależny Związek Zawodowy Pracowników Bankowości i Usług „Dialog 2005”


Adres korespondencyjny

ul. Jagiełły 12
32-600 Oświęcim

Kontakt telefoniczny

506 352 414
693 716 281
600 442 720
601 378 766

Kontakt mailowy

organizacjadialog2005@wp.pl
organizacjadialog2005@interia.pl

Osoby do kontaktu


Przewodnicząca Związku

Alicja Jędrych
506 352 414
organizacjadialog2005@wp.pl

Alior Bank S.A.

Wojciech Płusa
693 716 281
Wojciech.Plusa@alior.pl

BNP Paribas Bank Polska S.A.

Anna Oprocha-Piech
600 442 720
Anna.Oprocha-Piech@bnpparibas.pl

Bank Pekao S.A.

Beata Pustówka
601 378 766
Beata.Pustowka@pekao.com.pl

Deutsche Bank Polska S.A.

Alicja Jędrych
506 352 414
organizacjadialog2005@wp.pl

Santander Bank Polska S.A.

Renata Kaszluga
510 001 991
Renata.Kaszluga@santander.pl
Zbigniew Wędzicha
510 001 429
Zbigniew.Wedzicha@santander.pl

BNP Paribas Lease Group Sp. z o.o.

Magdalena Laskowska
510 004 961
laskowska@suwak.org

Santander Consumer Bank S.A.

Aleksandra Lis
603 911 165
dialog2005scb@gmail.com

Nest Bank S.A.

Alicja Jędrych
506 352 414
organizacjadialog2005@wp.pl
Wojciech Płusa
693 716 281
organizacjadialog2005@wp.pl

Napisz do nas


Przedstaw się
Jak mamy się z Tobą skontaktować?
Wybierz swojego pracodawcę
Opisz swój problem
Załącz plik