Organizacja Międzyzakładowa Pracowników Grupy Kapitałowej BOŚ S.A.

W dniu 09 października 2023 r. dołączyli do nas kolejni pracownicy bankowości - Koleżanki i Koledzy z Banku Ochrony Środowiska oraz BOŚ Leasing Eko Profit S.A.

W dniu 09 października 2023 r. dołączyli do nas kolejni pracownicy bankowości – Koleżanki i Koledzy z Banku Ochrony Środowiska oraz BOŚ Leasing Eko Profit S.A.

Dziękujemy za zaufanie i zapraszamy Pracowników z BOŚ Bank S.A. oraz innych Spółek należących do Grupy Kapitałowej BOŚ do zrzeszania się w Organizacji Międzyzakładowej Pracowników Grupy Kapitałowej BOŚ S.A.

Wspólnie z Zarządem naszej jednostki opracujemy plan działania w tej Spółce licząc się z każdym głosem naszych Członków. Cieszymy się, że pracownicy zaufali menedżerom a menedżerowie pracownikom i wspólnie założyli związek zawodowy. Tak być powinno, zapraszamy tych menedżerów, którzy rozumieją, że w bankach powinniśmy współpracować, tworzyć zespoły, bo wewnętrzna rywalizacja rodzi wiele patologii i niczemu dobremu nie służy. Bank powinny rozwijać korzystną ofertę dla klientów, zarabiać i prowadzić zrównoważony biznes – z ludźmi i dla ludzi.

Piszcie do nas na adres: organizacjadialog2005@wp.pl oraz dialog2005.bosbank.gk@gmail.com