Podaruj 1% podatku dla Hani

Nasza koleżanka Agnieszka, członkini "Dialog 2005", jest mamą 3-letniej Hani, która wymaga intensywnej opieki medycznej i rehabilitacyjnej. Publikujemy list rodziców Hani i prosimy Was o wsparcie.

Nasza koleżanka Agnieszka, członkini „Dialog 2005”, jest mamą 3-letniej Hani, która wymaga intensywnej opieki medycznej i rehabilitacyjnej. List rodziców Hani poniżej.

Apelujemy o aktywne wsparcie dziewczynki.


Cześć

W imieniu mojej córki i swoim proszę o Twój 1% podatku.

Obiecujemy, że jeśli Nas wesprzesz to dobrze wydamy każdą złotówkę na rehabilitację i sprzęt potrzebny do funkcjonowania dla Hani.

A poniżej fota Hanny Dziewanny lub Hanki Chuliganki -😉 (w zależności od tego czy grzeczna czy łobuzuje). Ma 3 lata i zdiagnozowane mózgowe porażenie dziecięce cztero-kończynowe i zespół Westa (to zaburzenia padaczkowe wnikające z uszkodzenia mózgu). Hania jest dzieckiem leżącym, nie kontroluje swojego ciała, nie mówi, nie trzyma głowy, nie siedzi, nie obraca się na boki, nie sygnalizuje swoich potrzeb, ma problemy z przełykaniem śliny, jedzeniem i wymaga ciągłego wspomagania 24h na każdym etapie codziennego życia. Jest pod stałą opieką takich specjalistów jak neurolog, neurologopeda, psycholog, lekarz rehabilitacji medycznej, endokrynolog, okulista, kardiolog, chirurg, rehabilitant ruchowy, gastrolog, pulmonolog i alergolog. NFZ nie daje nam pełnego zakresu rehabilitacji a czas pandemii nie ułatwia takich zajęć. Dlatego dodatkowo korzystamy z prywatnych zajęć które kosztują krocie.

Gdyby ktoś z Was chciałby się dowiedzieć czegoś więcej o Hani i jej codziennym funkcjonowaniu to zapraszam śmiało, pytajcie – odpowiem na każde pytanie – dla mnie to forma terapii a rzeczy nazwane głośno mniej przerażają.

Dziękujemy za Twoje wparcie

Agnieszka & Maciej