Prośba o pomoc dla Mai

Zwracamy się o wsparcie i pomoc dla trzynastoletniej Mai. Maja jest trzynastoletnią małą kobietką. Jej stan zdrowia stale się pogarsza.

Gdy na świat przychodzi dziecko, rodzice są pełni szczęścia, radości a także nadziei, że czeka go wspaniała przyszłość. Jednak pewnego dnia okazuje się, że jest ono poważnie chore i bez pomocy innych ludzi nie ma szans na normalne i godne życie. Pojawia się wtedy uczucie zagubienia, przerażenia, strachu, wykluczenia, samotności. Aż w końcu znika nadzieja…

Pewnie historia ta zabrzmi jak wiele innych, ale dla nas jest jedyna w swoim rodzaju, bo to nasza historia. Przez trzynaście lat życia naszej córki nie zwracaliśmy się o żadną pomoc finansową. Staraliśmy się sami zapewnić jej niezbędne zajęcia kompensacyjno–rehabilitacyjne, gdyż uważaliśmy, że są osoby, którym być może pomoc jest bardziej potrzebna niż pomoc naszej córce.

Dziś w imieniu Mai oraz naszym zwracamy się o wsparcie i pomoc dla niej.

Maja jest trzynastoletnią małą kobietką. Z zewnątrz wygląda całkiem zwyczajnie jak każda dziewczynka w jej wieku. Niestety została poważnie niedotleniona podczas planowanego cesarskiego cięcia. Lekarze ukryli ten fakt przed nami, co skutkowało wieloletnimi poszukiwaniami przyczyny jej dysfunkcji. Dopuścili się nawet fałszerstwa dokumentacji medycznej. Niestety przez takie działania dopiero 03.06.2015 roku uzyskaliśmy orzeczenie o niepełnosprawności – symbol 10N – datowane od niemowlęctwa aż do ukończenia 16 roku życia. Stan zdrowia Mai stale się pogarsza. Obecnie ma orzeczoną niepełnosprawność sprzężoną tj. niepełnosprawność intelektualną i niepełnosprawność ruchową, w tym z afazją. Maja jest bardzo ambitną i waleczną dziewczynką, niestety bardzo niewyraźnie mówi, nie umie czytać i pisać. W odległej przyszłości szans na to nie będzie bez stosownej rehabilitacji. Bez odpowiedniej rehabilitacji nigdy nie podejmie pracy zarobkowej. Obecnie cały czas podejmujemy działania zmierzające do jej usprawniania, jednak na ten cel potrzebne są środki, o które się zwracamy.

Szanowni Państwo, jeśli tylko chcecie i oczywiście możecie, to darowiznę proszę wpłaćcie na numer konta:

PKO Bank Polski S.A.: 42 1020 1169 0000 8802 0841 8727
tytułem „darowizna na cele statutowe”.

FUNDACJA MIRACOLO KRS 1003253

Z góry dziękujemy za Wasz gest i pomoc w spełnieniu marzeń na lepszy świat dla Mai.

RODZICE MAI