Wyjazd sportowo-rekreacyjny do Wysowej-Zdroju

Zapraszamy wszystkich pracowników banków na wyjazd sportowo-rekreacyjny do Wysowej Zdroju w terminie 1-5 czerwca 2016 r. Organizatorem wyjazdu jest „Dialog 2005”.

W bogatym programie każdy powinien znaleźć coś dla siebie:

Dla miłośników tańca i zabawy:
W czwartek 2 czerwca wieczorem warsztaty taneczne z nauką tańców regionalnych, muzyką na żywo, prowadzone przez członków Regionalnego Zespołu Tanecznego „Pogórzanie” z Gorlic.

Dla szukających relaksu i odprężenia:
W piątek 3 czerwca wieczorem pobyt w Parku Wodnym w Wysowej z zajęciami aqua aerobiku. Dla tych co wolą gry zespołowe w tym samym czasie zarezerwowany Orlik z boiskiem do piłki nożnej i boiskiem do siatkówki.

Dla miłośników rowerów i adrenaliny:
W sobotę 4 czerwca po południu, zjazd na rowerach górskich z Jaworzyny Krynickiej.

Dla smakoszy:
W sobotę 4 czerwca wieczorem, prelekcja dotycząca tradycji kulinarnych regionu połączona z degustacją regionalnych potraw Beskidu Niskiego.

Dla miłośników Nordic Walking i turystyki pieszej:
Łącznie 4 wycieczki krajoznawcze z przewodnikiem, który jest także instruktorem Nordic Walking. Możliwość połączenia wycieczki z nauką lub treningiem Nordic Walking pod okiem fachowca.

Dla miłośników biegania:
Możliwość trenowania z naszym Kolegą z Banku, Maćkiem Więckiem, który przebiegł Główny Szlak Beskidzki z Wołosatem w Bieszczadach do Ustronia w Beskidzie Śląskim w 114 godzin i 50 minut. Wszyscy chętni będą mogli też posłuchać w czwartek 2 czerwca przed południem jak Maciek opowiada o swojej przygodzie z bieganiem.

Pełen koszt uczestnictwa w imprezie (od jednej osoby), wynosi 580 zł. Istnieje możliwość uzyskania dopłaty z ZFŚS po wypełnieniu odpowiedniego wniosku i przesłaniu jego oryginału do Związku (do pobrania z Echonetu lub ze strony Związku).

W takim wypadku odpłatność za udział jest uzależniona od dochodu na członka rodziny i wynosi:

  • 174 zł + 24 zł, w przypadku korzystania z autokaru, przy dochodzie na członka rodziny do 2.500 zł
  • 290 zł + 40 zł, w przypadku korzystania z autokaru, przy dochodzie na członka rodziny od 2.501 zł do 3.500 zł
  • 406 zł + 56 zł, w przypadku korzystania z autokaru, przy dochodzie na członka rodziny powyżej 3.500 zł.

Cieszymy się, że Bank BGŻ BNP Paribas utrzymał dopłaty do tego typu wyjazdów i możemy jako związek współuczestniczyć w tym przedsięwzięciu.

Dla pracowników pozostałych banków koszt uczestnictwa wynosi 580 zł.

Zakwaterowanie uczestników planowane jest w kilku, stosunkowo bliskich lokalizacjach, każdy uczestnik otrzyma przed wyjazdem informację o miejscu zakwaterowania.

Autokar zapewniony przez Związek będzie wyjeżdżał z Krakowa około 16-tej w dniu 1 czerwca, wyjazd z Wysowej planowany jest na 5 czerwca ok. 14-tej. Warunkiem zapewnienia autokaru jest zgłoszenie się conajmniej 25 osób zainteresowanych tym środkiem transportu.

Formularz zgłoszeniowy prosimy przesłać do 13 maja – drogą elektroniczną (skan podpisanego dokumentu) na adres: arkadiusz.ernst@bgzbnpparibas.pl lub anna.oprocha-piech@bgzbnpparibas.pl , a oryginał pocztą tradycyjną na adres:

Arkadiusz Ernst
Centrala BGŻ BNP Paribas
ul. Armii Krajowej 28
30-150 Kraków

Wszelkie pytania dotyczące wyjazdu prosimy kierować na wyżej wymienione adresy mailowe. Osoby, które wolą zadać pytanie telefonicznie prosimy o przesłanie w mailu numeru telefonu, na który oddzwoni przedstawiciel „Dialog 2005”.