Związkowe randki

W ramach działalności socjalnej organizujemy dwugodzinną zabawę dla dzieci. W ten sposób uwolnimy rodziców od sprawowania opieki nad dziećmi. Wszystko po to, aby mogli sami swobodnie spędzić czas. Zaczynamy od Krakowa jeżeli pomysł będzie się cieszył popularnością to podobne imprezy zorganizujemy w innych miastach.

Mamy przyjemność zaprosić wszystkich: przeciwników i sympatyków naszego Związku oraz tych, którym jest wszystko jedno do uczestnictwa w krakowskim pilotażu akcji „Związkowe Randki”.

Wiemy jak trudno jest znaleźć rodzicom małych dzieci czas na wyjście tylko we dwoje na spacer, do kawiarni czy restauracji. Chcemy Wam w tym pomóc, dlatego zarezerwowaliśmy na 2 godziny bawialnię w centrum miasta gdzie Wasze dzieci będą się świetnie bawić pod opieką animatorów.

Wierzymy, że dla Was także będzie to dobrze spędzony z najbliższą osobą czas, potrzebna każdemu małżeństwu odskocznia od codziennej rutyny.

Szczegóły przedsięwzięcia

KIEDY: 25.05.2014 (niedziela) w godz. 17-19.
GDZIE: „BAJLA” ul. Starowiślna 55/4 Kraków, http://www.bajla.pl
WIEK DZIECI: 3-10 lat
KOSZT: 29 zł. za dziecko (50% kosztów oraz poczęstunek funduje Dialog 2005)
ZGŁOSZENIA: (imię, nazwisko oraz wiek dziecka) na adres: Zwiazkowe_Randki@op.pl do 15.05 (czwartek) godz. 17:00

Jak pisaliśmy na początku jest to pierwsza, pilotażowa impreza tego typu. Dobór animacji będzie uzależniony od wieku uczestniczących w nich dzieci. Maksymalna ilość dzieci biorących udział w imprezie wynosi 25. Najpóźniej do godziny 20:00 w poniedziałek 19.05 każdy zgłaszający otrzyma informację potwierdzającą zapisanie dziecka/dzieci na imprezę lub informację o miejscu dziecka na liście rezerwowej. W przypadku dużego zainteresowania zorganizujemy kolejną edycję tak szybko jak będzie to możliwe.

Czekamy także na Wasze uwagi i pomysły na inne pomocne wszystkim pracownikom przedsięwzięcia.

Nasz Związek jest po to aby Was słuchać i pomagać gdy tylko jest to możliwe.